Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Розови темни облаци небото уметност деко подарок модна хартиена крпа за ткиво на лицето, салфетка од салфетка, бумф

Розови темни облаци небото уметност деко подарок модна хартиена крпа за ткиво на лицето, салфетка од салфетка, бумф

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Количина на пакет : пакет ткиво x 1 (2 парчиња, 100 ткива по пакет); Покриеност на ткивата x 1. Класификација : ткиво на лицето. Количина на пакет : пакет ткиво x 1 (2 парчиња, 100 ткива по пакет); Покриеност на ткивата x 1. Класификација : ткиво на лицето. Големина : Големина на тоалетна хартија : 17 см x 9 см (6,7 инчи x 3,5 инчи); Големина на торбата : 17 x 27 см (6,7 инчи x 10,6 инчи); (Постои одредена грешка во мерењето). Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker.; Пакувањето е изработено од висококвалитетно мешан памук и постелнина, што може да се исчисти ;; Погоден е за многу прилики во автомобили, домови за живеење, канцелариски простори, ресторани и продавници.Големина : Големина на тоалетна хартија : 17 см x 9 см (6,7 инчи x 3,5 инчи); Големина на торбата : 17 x 27 см (6,7 инчи x 10,6 инчи); (Постои одредена грешка во мерењето). Пакувањето е изработено од високо квалитетно мешан памук и постелнина, што може да се исчисти; тој е погоден за многу прилики во автомобили, живи домови, канцелариски простори , restaurants and shops.; Пакувањето е изработено од висококвалитетно мешан памук и постелнина, што може да се исчисти ;; Погоден е за многу прилики во автомобили, домови за живеење, канцелариски простори, ресторани и продавници.

Кон својствата

Производи во категоријата