Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
RРДЕ Машки Маици Обични Кошули Со Кратки Ракави Градиент Врат Меки Лабави Графички Маици Летни Маици Маици

RРДЕ Машки Маици Обични Кошули Со Кратки Ракави Градиент Врат Меки Лабави Графички Маици Летни Маици Маици

DEN 212.64
 

Производот е достапен
Достапност

Бојата може да биде посветла или потемна,поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ,поради различните резолуции. Мека ткаенина што дише ги прави овие машки кошули удобни, погодни за кожата, погодни за сите сезони.100% Полиестер.

Кон својствата

Производи во категоријата