Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сјај Шема Случај Компатибилен со iPhone 13 За Жени Девојки Луксузни Симпатична Со Роза Бисер Рачен Синџир Мермер Шарени Блинг Дизајн Тенок Мека Камера Заштита Покрити?

Сјај Шема Случај Компатибилен со iPhone 13 За Жени Девојки Луксузни Симпатична Со Роза Бисер Рачен Синџир Мермер Шарени Блинг

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен Подарок - тој е убаво дизајниран и е совршен за вашиот пријател или сестра, жени, девојки,деца,тинејџери како подарок. Тпу материјал - Изработен од тпу проѕирен силиконски материјал, мек и нелизгачки, ултра-висока дефиниција, отпорен на гребење, анти-отпечаток од прст, отпорен на удари, отпорен на капки, отпорен на удари и отпорен на гребење, заштита од 360 степени на вашиот мобилен телефон i Phone 13.1 Инчен] мермер школка шема телефон случај? Стилски и симпатичен дизајн-моделот на сјајна сјајна школка, привлечен, модерен, разноврсен, многу привлечен. Зошто да го изберете нашиот iphone 13 [6.Лесен за носење и обезбедува подобар стисок. Прецизно сечење, копчиња за пристап, лесен пристап до портата за полнење, приклучок за слушалки, копчиња за јачина на звук и копче за исклучување звук, совршено за i Phone 13. Ова е најдобриот подарок за жени, девојки, тинејџери!. Лесен за употреба-заштитниот ракав НА границата НА ТПУ е мек, тенок, лесен, лесен за отстранување или инсталирање. [ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА И ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ]-мекото куќиште TPU е лесно и удобно, флексибилно и издржливо, мазно, издржливо и лесно се чисти, обезбедувајќи крајна заштита за вашиот телефон.

Кон својствата

Производи во категоријата