Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сјај Во Прав Сенка За Очи, Петкратни Дијамантски Парчиња, Сјајна Декорација На Очите Убавина

Сјај Во Прав Сенка За Очи, Петкратни Дијамантски Парчиња, Сјајна Декорација На Очите Убавина

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Опис : Користете иновативна технологија за дијагонално сечење за природна градација.Водоотпорен и антиперспирантен ефект, лесен за отстранување на шминката. ①Позитивни : имате проблем да најдете обоен ајлајнер? Потоа не гледајте подалеку, бидејќи имаме различни бои за да ги направиме вашите обоени соништа за очи реалност! Додадете светла шарена забава во шминката за очи со нашиот мат обоен ајлајнер. Се чини дека мал е незабележителен, но се додека е насликан, тоа е самовила, скршениот сјај го одразува шарениот сјај на сонцето, како Млечен Пат што паѓа на очните капаци. ● Овој ајлајнер е водоотпорен, отпорен на дамки и се суши до впечатлива мат завршница за лицето и телото! Има фина, флексибилна четка што може да се користи во секое време.8 видови на тренд бои, целосна, па дури и боја, висока боја рендерирање. Има фин, флексибилен апликатор за врвот на четката за прецизност на убиецот и го олеснува нанесувањето на огромен број уметнички изглед, од дизајни на бои за тело до драматични графички очи. ●Додадете основен филм за екстракт од растенија за брзо формирање филм на очните капаци, Не-сушење, не-мрсна, водоотпорна и анти-смена, Вистинска сенка за очи без летање во прав.

Кон својствата

Производи во категоријата