Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сад За Вода Хаикингс За Кучиња И Сад За Кучиња Со Бавно Хранење сад За Кучиња Сад За Миленичиња Нелизгачки Водоотпорен Сад Мат Сет јубин1993

Сад За Вода Хаикингс За Кучиња И Сад За Кучиња Со Бавно Хранење сад За Кучиња Сад За Миленичиња Нелизгачки Водоотпорен Сад Мат

DEN 1775.20
 

Производот е достапен
Достапност

Во однос на големината, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење, ви благодариме за разбирањето!Долг опис на производот : опис на производот : Боја : розова сина зеленило : 21.Услуга по продажбата : Ако имате какви било коментари или предлози за производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.Лесно за чистење тестирано пред да ја напуштите фабриката.Материјал : производот е изработен од еколошка пластика и нерѓосувачки челик против ' рѓа, кој не е токсичен и безопасен за домашните миленици. Дизајнот со висок лак спречува прелевање на храната на работ.(3) Заштедете простор миленичињата имаат повеќе простор за движење издржлив лесен за расклопување помогнете да ја одржите областа за размножување безбедна и чиста.(4) во врска со услугата по продажбата на производот, можете да ни испратите е-пошта во секое време за да се распрашате за проблемите со производот на платформата. Поради различни ефекти и средини на осветлување, поставки за осветленост на екранот итн.(2) анти-лизгање и анти-истури издржлив погоден за кучиња и мали кучиња. Лесен за инсталирање и лесен за употреба. За повеќе поврзани производи, ве молиме пребарувајте "јубин1993" , ние ќе ви служиме со цело срце!.

Кон својствата

Производи во категоријата