Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Салон стол Хидрауличко столче за бизнис или дом, стилизирање на стол за столче за столче за столче бербер стол убавина фризерска столче за вртење на столчиња со мод

Салон стол Хидрауличко столче за бизнис или дом, стилизирање на стол за столче за столче за столче бербер стол убавина фризерска

DEN 368.00
 

Производот е достапен
Достапност

Барбер столот е ергономски дизајниран, можете да се потпрете на задниот дел од берберските столчиња и да ги ставите нозете на потпирачот за подножје за подобра удобна позиција за седење. Никогаш нема да бидете разочарани. Барбер столот е ергономски дизајниран, можете да се потпрете на задниот дел од берберските столчиња и да ги ставите нозете на потпирачот за подножје за подобра удобна позиција за седење. Ако сте задоволни, ве молиме оставете ги вистинските повратни информации. Материјал : ПУ кожа, хромирана база, не'рѓосувачки челик. ◆ Срцето на ovingубовта на убавината постои насекаде, оставете го овој гроздобер салон стол да биде сведок на исклучителна метаморфоза на вашите клиенти! ◆◆мит (. Чаир за стол за столче за столче за столче. Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не и ќе одговориме во рок од 12 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата