Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сан Франциско, разгледница во Калифорнија

Сан Франциско, разгледница во Калифорнија

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Одделение 3 - Одлична состојба со просечна состојба на разгледниците имаат повеќе агли и/или абење на работ од одделение 2. Вашето задоволство е загарантирано. Одделение 4 - Просечна состојба Овие разгледници имаат светло бразда или набори. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Може да има многу набори во картички. Некои може да имаат лесен агол и / или пожолтување од возраста или да бидат во албум. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Овие картички исто така може да имаат многу пожолтување од возраста или да бидат во албум. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад.

Кон својствата

Производи во категоријата