Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сјајна Сјајна Кожа На mothyskins Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец-Цврст Црвен | Заштитен, Издржлив Сјаен Финиш Со Висок Сјај | Лесен За Нанесувањ?

Сјајна Сјајна Кожа На mothyskins Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец-Цврст Црвен | Заштитен, Издржлив

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. Дали Сакате Вашиот Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец Да Се Издвојува Од Останатите? Силјскинс те покри! Оваа кожа е совршен начин да го направите вашиот контролер уникатно ваш! Совршено опремен за единствен изглед со личност и стил! Не ви се допаѓа овој дизајн? Имаме стотици оригинални дизајни На Моќни Кожи на располагање, така што можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне! Дали Сакате Да Ја Заштитите Вашата Челични Ривал 5 Игри Глувчето? Со Mothyskins Вашиот Челик Ривал 5 Игри Глувчето е заштитен Од гребнатини, dings, прашина, прсти, и абење на секојдневна употреба! Покријте Го Вашиот Ривал Од Челични Серии 5 Гејмерски Глушец со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Гарантирано Задоволство! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во Сад и поддржани од нашата гаранција за задоволство! Детали за производот : • налепница За винил налепница• НЕ Е ТВРД СЛУЧАЈ• Мат Финиш• Ултра Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки• стотици различни дизајни• Челични Серии Ривал 5 Игри Глувчето не е вклучен.

Кон својствата

Производи во категоријата