Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
САНДВИК БТ32-МКЛНЛ-3240А - 12 Единица За Сечење Со Заклучување У За Држачи за Алати за Вртење-МБ6435АБ2

САНДВИК БТ32-МКЛНЛ-3240А - 12 Единица За Сечење Со Заклучување У За Држачи за Алати за Вртење-МБ6435АБ2

DEN 1406.40
 

Производот е достапен
Достапност

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕНИ НОСЕЊЕ ОКОЛУ РАБОТНИОТ КРАЈ ВИДИ СЛИКИ ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : BT32-MCLNL-3240 A - 12ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : SANDVIKTHANK ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-2-2-К-3.

Кон својствата

Производи во категоријата