Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sandy Koufax потпиша Лос Анџелес Доџерс, гумени гума Штајнер преку Интернет COA MLB - MLB автограмираше разни предмети

Sandy Koufax потпиша Лос Анџелес Доџерс, гумени гума Штајнер преку Интернет COA MLB - MLB автограмираше разни предмети

DEN 1542.40
 

Производот е достапен
Достапност

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; MLB автограмираше разни предмети. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; MLB автограмираше разни предмети. Sandy Koufax потпиша Лос Анџелес Доџерс, гумени гумени Steiner преку Интернет, COA MLB Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморијалии на Сенди Куфакс. Лос Анџелес Доџерс меморија.

Кон својствата

Производи во категоријата