Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сџазл Мачка Трчање Тркало, Мачка Вежба Тркало Неблагодарна работа Со Тепих Пистата, Фитнес Губење На Тежината Уред Симпатична Мачка Мебел, Миленичиња Играчка, Мачк

Сџазл Мачка Трчање Тркало, Мачка Вежба Тркало Неблагодарна работа Со Тепих Пистата, Фитнес Губење На Тежината Уред Симпатична

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно се собира, Едно лице може да го заврши за десет минути. чекор-по-чекор инструкции со слики за инсталација вклучени во пакетот. Со функција за заклучување / исклучување, можете слободно да го контролирате времето за вежбање на вашите мачки и да ја зголемите безбедносната заштита за вашето домашно милениче, јазот нема да ги стисне нозете на вашите мачки, дозволувајќи и на вашата мачка безбедно да трча. Основата е дизајнирана со тивки макари, дури и ако вашата мачка вежба ноќе, минималниот шум при трчање нема да формира вознемирувачки фактор во секојдневниот живот и ноќе. Тркалото за мачки е изработено од цврсто дрво, рачно нанесено со нетоксичен и водоотпорен лак без мирис, покрај специјално фиксирано парче и тепих без хемикалии, што го прави рачно изработеното тркало многу силно и издржливо. Ова тркало за мачки е идеална активност за вашата мачка. , ова тркало за мачки не само што и помага на вашата мачка да игра и вежба, туку и ги зајакнува мускулите и коските. Дијаметар на тркалото голем : 35,8 "х 12".

Кон својствата

Производи во категоријата