Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Scdcww Премиум Издание-Пријатна И Перница За Кревет За Кучиња за Олеснување На Зглобовите и Подобрен Сон - Машина За Перење, Водоотпорно Дно

Scdcww Премиум Издание-Пријатна И Перница За Кревет За Кучиња за Олеснување На Зглобовите и Подобрен Сон - Машина За Перење,

DEN 1249.60
 

Производот е достапен
Достапност

Дајте им на вашите миленици попријатна и релаксирана средина за одложување,спиење,виткање и чувство на сигурност. ●ОТСТРАНЛИВА ПЕРНИЦА-добро обложената перница може да се отстрани за миење и да се користи одделно. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : платнена ткаенина печатена со памук, засилена со оксфорд со висока густина на дното, целосно отстранлива и перат;пп памукот е великодушно исполнет, што е опуштено дише и добра еластичност. Име на производ : Квадратен пет применлив предмет : материјал за производ на куче : платно / памучно дебело памучно јадро мек и удобен, мазен, отпорен на залак, нелеплив лесен за расклопување, лесен и удобен удобен внатрешен перничеудобен материјал, исполнет со целосно внатрешно полно филе вашето куче има нежен и удобен простор за спиење печатено платно ткаенина долу високо Густина Оксфорд Засилување отстранлив и перат големина : s-големина на надворешниот дијаметар : 50x45x15cm/внатрешен дијаметар големина : 23x 33cm-надворешна големина : 60x52x24cm/внатрешен дијаметар големина; 33x41 cm. Како што прифаќаме различна ткаенина на секоја страна, можете да ја превртите перницата, може да се користи на двата начина.

Кон својствата

Производи во категоријата