Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Scdgrw ѕид монтирани тешки Индустриски Цевки Облека Решетката, Гроздобер Железо Цевка Лебдат Облека Бар, Црна Железо Метал Облека бар За Перење Соба спална соба и др

Scdgrw ѕид монтирани тешки Индустриски Цевки Облека Решетката, Гроздобер Железо Цевка Лебдат Облека Бар, Црна Железо Метал Облека

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Усогласеноста со лесенesетски поглед на дизајнот изгледа навистина кул, ретро и привлечно. ●Повеќе Функции И Повеќенаменски● решетката за облека за монтирање на ѕид не е само закачалка за крпа, туку е и држач за крпа.Долгата решетка за облека може да собере доволно облека за да ја организира и прикаже вашата секојдневна облека или сезонски облеки,одржувајќи ја облеката и додатоците секогаш организирани и уредни без брчки.Површината на црното сликарство може да ја подобри заштитата од корозија и да избегне акумулација на ' рѓа за долгорочна употреба на нашата висечка лента за облека. индустриска прачка за облека може да се користи за продавница за малопродажба,дом, дисплеј за облека, организација на плакарот, мебел,просторија за перење или балкон, направете го вашиот простор уреден и чист. ●Лесен За Инсталирање, висечката лента за облека е завртка за прицврстување на инсталацијата,висечката лента за облека е околу 19,2" во должина и 8,66 " далеку од ѕидот, решетката за облека за индустриски цевки е таа што има доволно облека за да ги организира и одржува вашите алишта и додатоци секогаш организирани и уредни без брчки. Решетката за облека за монтирање на ѕид на цевки вклучува индустриски гроздобер стил во декор на домот.Површината на црното сликарство може да ја подобри заштитата од корозија,тоа е убав цврст дизајн со целосна метална конструкција.

Кон својствата

Производи во категоријата