Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сдфг Есенски Венец Денот На Благодарноста Калинка Од Влезната Врата Рустикални Вештачки Венци Внатрешен Преден Трем Висечки Венец Домашен Декор

Сдфг Есенски Венец Денот На Благодарноста Калинка Од Влезната Врата Рустикални Вештачки Венци Внатрешен Преден Трем Висечки

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Жетва венец, погоден за дома, ѕидови, врати, камини, дневни соби, спални, камини, тремови, прозорци итн. Нашите венци се направени од пластика и ткаенини, кои се со мала тежина и лесни за инсталирање. Ова е совршено магично кралство есенски жетвен венец, кој може многу добро да ги пречека вашите гости во вашиот дом. Нашата венец го има значењето на жетвата. Ние обрнуваме внимание на секој детал од производот.Жетва венец, погоден за дома, ѕидови, врати, камини, дневни соби, спални, камини, тремови, прозорци итн. Целиот производ е тематски со цвеќиња и има силен есенски вкус на жетва. Ова е совршено магично кралство есенски жетвен венец, кој може многу добро да ги пречека вашите гости во вашиот дом.Дијаметар : 40см/15. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.Нашите венци се направени од пластика и ткаенини, кои се со мала тежина и лесни за инсталирање. Нашата магија кралство есенската жетва венец е рачно изработена од искусни работници.Ова е совршено магично кралство есенски жетвен венец, кој може многу добро да ги пречека вашите гости во вашиот дом.Пакетот Вклучува : 1 Парче Венец.Шема : мали цвеќиња. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да се сретнеме со вашитебожиќна декорација венец.

Кон својствата

Material:
plastic, cloth.
Diameter:
40cm/15.74in.
Pattern:
small flowers.
Function:
Decoration.
Package Includes:
1 Piece Wreath.:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your:
Christmas decoration garland :

Производи во категоријата