Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SDFSDFSD 17 мл вакуум изолирани не'рѓосувачки челични шише со вода Спорт кафе патувања со чаша, оригинална кожа завиткана БПА бесплатно, мал остров Среден океан небо

SDFSDFSD 17 мл вакуум изолирани не'рѓосувачки челични шише со вода Спорт кафе патувања со чаша, оригинална кожа завиткана БПА

DEN 335.84
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во држачот на чашата за автомобили, решетката за велосипеди или торбата за патувања. Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во држачот на чашата за автомобили, решетката за велосипеди или торбата за патувања. Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосипед. Како подарок : совршен подарок за роденден, Денот на вineубените или празник за себе, пријатели и семејство. Изолиран вакуум : Осигурете се дека вашиот пијалок по избор ја одржува својата температура за многу часови што доаѓаат. Изолиран вакуум : Осигурете се дека вашиот пијалок по избор ја одржува својата температура за многу часови што доаѓаат.

Кон својствата

Производи во категоријата