Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SDFSDFSD 17 мл вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе за кафе, флас, оригинална кожа завиткана БПА бесплатно, апстрактна тенисер

SDFSDFSD 17 мл вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе за кафе, флас, оригинална кожа завиткана

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во држачот на чашата за автомобили, решетката за велосипеди или торбата за патувања. Лесно за носење : доказ за протекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во држачот на чашата за автомобили, решетката за велосипеди или торбата за патувања. Најдобри материјали : Направено од материјал од не'рѓосувачки челик и завиткана од кожа. *Персонализираниот дизајн на оригинална кожа покривка со високо квалитетна технологија за печатење го прави вашето шише различно. Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосипед. *Најдобри материјали : Изработено од материјал од не'рѓосувачки челик и завиткана од кожа *Лесно за носење : доказ за истекување, без излевање, големина е совршена, што може лесно да се стави во држачот на чашата за автомобили, решетката за велосипеди или торбата за патувања. *Како подарок : совршен подарок за роденден, ден на вineубените или празник за себе, пријатели и семејство. Изолиран вакуум : Осигурете се дека вашиот пијалок по избор ја одржува својата температура за многу часови што доаѓаат.

Кон својствата

Производи во категоријата