Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SDGH црна двојна не'рѓосувачка челик домашна полица за кујнски за јадење, чаши и странични лавици за сечење

SDGH црна двојна не'рѓосувачка челик домашна полица за кујнски за јадење, чаши и странични лавици за сечење

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Тежина на чинија со тежина : 4kgmaterial : не'рѓосувачки челик : Nordic Product Боја : Clacknumber of слоеви : Три слоеви : Ефективна дренажа на кујна, трпезарија, метод за одржување на маса : Избришете со мека крпа и чистете го редовно за да ја одржуваат светли и убави луѓе што можат да се применуваат : Големина на производот : (должина * ширина * висина) 45cm * 27cm * 62cmstorage Снабдувања Тип : Disheskisken Organisercan биде ваш добар асистент, сè уште се вознемиривте за хаосот во кујната? Организаторот на кујната може да обезбеди доволно простор и прилагодени стилови за да ги задоволи вашите потреби и лесно Решајте го овој проблем за вас. Оваа тристепена решетка за зеленчук има цврста структура и дизајн за заштеда на простор, отстранливи ленти и лавици за прибор за јадење. Пакетот го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само за приказ. Импресионирајте ги вашите гости совршено-да, квалитетни работи! (Особено кога сакате да импресионирате некого) Не ​​купувајте само друга ефтина решетка за садови. Користете, подебели и материјали за да се осигурате дека решетката стои добро и спречува гребење на работната површина. Чувајте ја кујната чиста и уредна.

Кон својствата

Производи во категоријата