Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Seakos акрилна оригиналност степлер, модна транспарентна форма, канцеларија и стипендист, студентски столб, квалитетен пролет, траен акрилик, бесплатни 1000 26/6 степени,

Seakos акрилна оригиналност степлер, модна транспарентна форма, канцеларија и стипендист, студентски столб, квалитетен пролет,

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

Моден дизајн. 【Услуга за клиенти】 Ако не сте задоволни, можеме да ви обезбедиме целосна наплата или сосема нова алтернатива. 【Големина】 Големина на степлер : 6,3x1. 【Добра функција】 врзаната хартија е мазна, прецизниот дизајн на движењето, никогаш не метежот. Тоа е прв избор за жени, канцелариски службеници, наставници и студенти.【Сонувачка мода】 Металната текстура го рефлектира деловниот темперамент и се чувствува удобно; Внатрешната челична структура е издржлива и докажана од 'рѓа. Модерниот спојник во боја е погоден за употреба дома, канцеларија и училиште.5cm (LW), погоден за 24/6, 26/6 стандардни основни делови, може да врзува 25 листови хартија. Модерен спојник во боја изгледа добро, практично и добар квалитет. Широк спектар на апликации. 【Големина】 Големина на степлер : 6,3x1. 【Добра функција】 врзаната хартија е мазна, прецизниот дизајн на движењето, никогаш не метежот. 【Можете да изберете да направите】 Шарен и модерен акрилен степлер со движење на електропласирачка прачка, можете да го изберете да го користите во канцеларија, дома, училиште или да му го дадете на пријатели или семејство. 【Услуга за клиенти】 Ако не сте задоволни, можеме да ви обезбедиме целосна наплата или сосема нова алтернатива.

Кон својствата

Производи во категоријата