Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Секојдневно Херој Објавување копродукции Објавување за бременост Онуска големина 0-3 месеци: заговор за пресврт на бебето за семејно ромпер Греј. Бебе момче девојч?

Секојдневно Херој Објавување копродукции Објавување за бременост Онуска големина 0-3 месеци: заговор за пресврт на бебето за

DEN 255.84
 

Производот е достапен
Достапност

100% памук. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Затворање на привремено - 100% памук. Одлична идеја за реквизити за новороденчиња : Ако сакате новородено објавување, што ќе изгледа одлично во новородените слики. Ова е одлична опција. Користете како објава за бременост за баби и дедовци, тато или семејство : Очекувајќи родители кои сакаат да имаат одлична објава за бебиња за баби и дедовци, сестра, тато или некој на социјалните медиуми. Едно парче со кратки ракави за бебиња : ексклузивен дизајн за момчиња и девојчиња што се протегаат на вратот. Големина : 0-3 месеци. Најава за бебиња : Наскоро бебето откријте ја објавата. Големо изненадување за споделување на социјалните медиуми и фотографии. 0-3 месечно објавување Ромпер Ониси. Заговор за пресврт го изненади тато да биде, промовирана баба, промовирана дедо, промовиран во тетка или чичко. Ова е одлична идеја за објавување за бременост за секој прв пат родители или мајка која сака да даде оглас за раѓање.

Кон својствата

Производи во категоријата