Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Секое кука во облик на куки во облик на куки и кука за гардероба на тремот, исто така, за нето таван на Фенер Комарци

Секое кука во облик на куки во облик на куки и кука за гардероба на тремот, исто така, за нето таван на Фенер Комарци

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да активирате2. 4 : Нето на таванот на Фенер Комарци- Боја : Како што е прикажано. Тие се корисни за да висат сè, од алатки, опрема, прибор, компоненти, материјали и производи за продажба, спортски и безбедносни транспаренти насекаде каде што работите и играте. Погодна алатка што може да се користи во внатрешно или отворено, училиште, работилница, гаража, скара, канцеларија, дом, шкафче, магацин каде и да има железо или челик. Список на пакети1 x Ironелезо над глава на горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.- Материјал : железо. Тие се корисни за да висат сè, од алатки, опрема, прибор, компоненти, материјали и производи за продажба, спортски и безбедносни транспаренти насекаде каде што работите и играте.Нотици : 1. Погодна алатка што може да се користи во внатрешно или отворено, училиште, работилница, гаража, скара, канцеларија, дом, шкафче, магацин каде и да има железо или челик. Големина : 5,5 x 5,5 x6.Снабдувања на DIY : Метал.- Неверојатна силна, цврста и сигурна кука со многу мала големина! Изработено од ретко железо со висока оценка. Материјал : железо. Кука за надземни куки во облик на багажникот и кука за гардероба на тремот, исто така, за фенер комарци нето таванот на таванот, со силна, цврста и сигурна кука со многу мала големина! Направено од ретко железо со висок степен.

Кон својствата

Производи во категоријата