Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Селфи Светло 48 Лед Светло Тикток Тренд Предмети Прилагодлив Телефон Прстен Светлина За Фотографија Осветлување 3 Затемнети Режими Подароци За Тинејџерки Момчиња ?

Селфи Светло 48 Лед Светло Тикток Тренд Предмети Прилагодлив Телефон Прстен Светлина За Фотографија Осветлување 3 Затемнети

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Quest означете Ја Вашата Убавина Во Секое време, Прицврстете го малото светло за прстен за селфи на вашиот телефон/лаптоп за да создадете прекрасен амбиент за вашето селфи, видео разговор, видео на Tik Tok итн. Едноставно прицврстете го прстенестото светло на вашиот телефон и добро сте да одите!. Постојат меки гел ленти на клипот што можат да ги заштитат вашите уреди од гребење за време на употребата. Целосно наполнетото светло за селфи прстен трае 4~7 часа(до различни режими и нивоа на осветленост). Не Само Светлото За Селфи Може Да се користи како светло за пополнување при фотографирање предмети, светло за шминка исечено на огледалото или светло за итни случаи во темнина (притиснете го копчето двапати во Режимот S. Бидејќи е исклучително пренослив и лесен, ова светло за мини селфи прстен е како да имате осветлување на вашата станица за суета 24/7 за да можете да клоцате Блог, да ги направите видеата на Тикток политика за враќање без прашања; и доживотна техничка поддршка. Селфи Светло За Прстен За Карактеристики На Телефонот : 48 Светли Led Диоди; клип за дизајн; Долготрајна вградена батерија на полнење; топла светлина што Се грижи За Очите.

Кон својствата

Производи во категоријата