Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Серенелајф Тежок Огноотпорен Електронски Отпечаток Од Прст Безбедна Кутија-Електронски Систем За Заклучување Со Механичко Отфрлање, Дигитална Контролна Подлога

Серенелајф Тежок Огноотпорен Електронски Отпечаток Од Прст Безбедна Кутија-Електронски Систем За Заклучување Со Механичко Отфрлање,

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Одлично за домашна, кабинет, канцеларија или деловна употреба. Дополнителни карактеристики вклучуваат цврста конструкција од легура на челик, завртки за заклучување на вратата од челик со двојна безбедност, завршна облога во прав отпорна на корозија и дамки, заедно со претходно дупчени дупки за сидро за трајно монтирање на погодно место.

Кон својствата

Производи во категоријата