Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Серта Графит Внесе 2-Во Меморија Пена Душек Топер, Кралица

Серта Графит Внесе 2-Во Меморија Пена Душек Топер, Кралица

DEN 1648.00
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа подлога за душеци што одговара на телото е натопена со графит, кој е дизајниран да биде супер спроводлив и да обезбеди поладен ноќен одмор. Подобрениот проток на воздух и топлинската спроводливост обезбедуваат супериорна регулација на температурата додека спиете.

Кон својствата

Производи во категоријата