Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сервис за кучиња за време на кучиња, реактивна обука за кучиња, во тек, завиткан од кучиња за лепење со сигнализација за лепење на лична карта

Сервис за кучиња за време на кучиња, реактивна обука за кучиња, во тек, завиткан од кучиња за лепење со сигнализација за лепење

DEN 238.08
 

Производот е достапен
Достапност

Добијте го овој ракав за поводник за вашите миленици да го направат него или нејзините убави. Големина : Преклопувањето е 22 см (8,7 инчи) * 6см (2,4 инчи). Ракавот за миленичиња поводник ќе ви дојде убаво спакуван во торба, која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот. Сите производи се прават во околина без чад и лесно се мијат. Доглите не се само наши најдобри пријатели, повеќе како семејство, придружени со нас околу . Пакетот вклучува ракав за поводник на црвени кучиња со иста велејќи : „Обука за реактивно куче во тек“.

Кон својствата

Производи во категоријата