Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сет на налепници за нокти Gya Labs - долготрајни нокти за жени - полу -излечени гел ленти за нокти - налепници за нокти за комплет за уметност за нокти | Градиент спокојна

Сет на налепници за нокти Gya Labs - долготрајни нокти за жени - полу -излечени гел ленти за нокти - налепници за нокти за комплет

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет за разновидност на празници направени за празнични нокти за секоја пригода. Облик нокти со датотека пред да изберете големина на ленти за нокти. Девојки, внимавајте-нашите налепници за нокти се вашите нови нокти за квалитетен салон.Брзи, лесни и буџетски нокти кои се чувствуваат како луксуз. Измијте ги рацете и чистите нокти со вклучена подлога за подготовка. Доаѓа во сет од 20 со лепило пријателски за нокти, така што сите можат да уживаат во налепници за нокти за уметност за нокти. Нашиот комплет за гел за нокти, исто така, доаѓа со водоотпорни обвивки што ги штитат ноктите. Лесен DIY водич за полу -излечени ленти за нокти на гел. Et voila! Брзи, лесни фенси нокти. Нашите обвивки за нокти за жени се спротивставуваат на преносот на вода, давајќи ви целосна покриеност до две недели. Брзи, лесни и буџетски нокти кои се чувствуваат како луксуз. Направено со трајно лепило за ноктите што е пријателски за кожата, дури и децата можат да уживаат во нашите налепници за празници за нокти! Одлично за датуми, подароци, празници, свадби и сл. Водоотпорни и без чипови, нашите прилагодливи налепници за нокти нудат шик, удобно вклопување со финиш за квалитет на салон што трае до 14 дена.

Кон својствата

Производи во категоријата