Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сет за чистење на табли за чистење на топки за бефето, 6 кварта тркалезна челик Чафер за угостителство, вклучени сервери и затоплувачи за забавни угостителски наста

Сет за чистење на табли за чистење на топки за бефето, 6 кварта тркалезна челик Чафер за угостителство, вклучени сервери и затоплувачи

DEN 1599.84
 

Производот е достапен
Достапност

Затоплување или ладење : Горењето на горивото останува топло, а коцката мраз е свежа.Премиум не'рѓосувачки материјал : Трајниот тежок мерач Не'рѓосувачки челик обезбедува супериорна дистрибуција на топлина и долготрајна издржливост и направена да ја задржи храната топла со часови!. Елегантните врвни дизајни на ролна го олеснуваат и затвораат отворањето (дури и со чинија во рака) и одржува кондинирање во капакот отколку на масата на масата. Елегантните врвни дизајни на ролна го олеснуваат и затвораат отворањето (дури и со чинија во рака) и одржува кондинирање во капакот отколку на масата на масата. Подлогата за капење фаќа хаос, одржувајќи ја вашата маса чиста. Хуманизиран дизајн : Уникатен дизајн на капакот на капакот нуди полесно сервирање. Премиум не'рѓосувачки материјал : Трајниот тежок мерач Не'рѓосувачки челик обезбедува супериорна дистрибуција на топлина и долготрајна издржливост и направена да ја задржи храната топла со часови!. Подлогата за капење фаќа хаос, одржувајќи ја вашата маса чиста. Прославите за чистење на садот доаѓаат во голем капацитет од 6,3 кварта што е безбедна за рерна до 350 F. Високо препорачано за свадба, забави, банкет, угостителски настани итн.

Кон својствата

Производи во категоријата