Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sewacc 4 компјутерски дупки Професионално врзивно средство за мали дупки за дупки за дупки за дупки, панч за влечење, шуплива удар, преносен дупки, дупки за хартија за х

Sewacc 4 компјутерски дупки Професионално врзивно средство за мали дупки за дупки за дупки за дупки, панч за влечење, шуплива

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Панч за дупки- рачно држена занаетчиска занаетчиска хартија Панч Панчарот за дупки може точно да се насочи со положбата за удирање и е лесен за употреба со светлосен притисок.18x0 рачен лабав лисја на лисја. - Погодно за занаети за DIY, уметнички дела, украсете го вашиот албум за фотографии, бележник, дневник, плик, итн. Puncher Office Hole- Ударот за дупки за дупки за дупки за дупки за хартија за пробивање на дупки, пробив овој удар е погоден за занаетчиска хартија, бележник, позадина, проект за уметност DIY и други материјали. А за вашиот пријател и семејно училиште Пандер. - Направено од, и направено со фино изработка, што го прави траен за врзан удар. Прирачник за удирање- Зазема мал простор на биро или во фиока, или дури и лесно да се изврши во торба. Врзивно средство за внатрешноста на страниците- Производот доаѓа со компактна големина без да заземе премногу простор. Puncher Office Hole- Ударот за дупки за дупки за дупки за дупки за хартија за пробивање на дупки, пробив овој удар е погоден за занаетчиска хартија, бележник, позадина, проект за уметност DIY и други материјали. - Производот доаѓа со компактна големина без да заземе премногу простор за еден простор за дупки.

Кон својствата

Производи во категоријата