Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шампион Богатства Нцаа Луизијана Држава Борба Тигри Маскота Пенкало

Шампион Богатства Нцаа Луизијана Држава Борба Тигри Маскота Пенкало

DEN 138.56
 

Производот е достапен
Достапност

Заменлив Кертриџ. Детална Смола Скулптура Маскота Украсување На Врвот. Прикажи Логото На Барел. Барел Направен од Четкан Хром. Секое квалитетно пенкало користи црно мастило (кертриџот е заменлив) , има екран со лого на училиштето-отпечатен на четкано хромирано буре и многу детална смола од маскотата на тимот како "топер".

Кон својствата

Производи во категоријата