Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шампион Спортски Агилност Пречка Во Собата, Жолта

Шампион Спортски Агилност Пречка Во Собата, Жолта

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Комплетот вклучува 4 Пречки, 8 столбови, 4 попречни шипки, 8 клипови и 8 куполни основи. Вклучува 4 пречки што можат да се користат за создавање сопствен курс за обука. Прилагодлива висина пречка. Основите на куполата може да се полнат за поголема стабилност. Исправените и попречните шипки се долги 60".

Кон својствата

Производи во категоријата