Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шампон и Балсам за Рицинусово Масло-Шампон За Црно Рицинусово Масло Од Јамајка И Регенератор За Биотин Колаген Кератин За Нега На Скалпот-Шампон Без Сулфат И Реген?

Шампон и Балсам за Рицинусово Масло-Шампон За Црно Рицинусово Масло Од Јамајка И Регенератор За Биотин Колаген Кератин За Нега

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Совет За Повторно Растење на косата-Еден од најлесните начини да се избегне опаѓање на косата е да се отфрлат шампонот и регенераторите за вештачки раст на косата со штетни сулфати и да се користат производи со понежни поприродни состојки. Шампон за коса И Комплет Регенератор-Црното јамајканско рицинусово масло е во срцето на нашиот шампон и регенератор без сулфат направен со колаген биотин со кератин и есенцијални масла за нега на коса. Јамајкански Стил-додадовме ултра негување црно рицинусово масло за коса печен јамајкански стил за подобрени придобивки за коса кои помагаат да и дадете на вашата коса хидриран и обемен изглед со прекрасен сјај. Комплет Рицинусово Масло-Уживајте во нашиот шампон и балсам за рицинус и биотин за истенчување на косата што ги подобрува вашите прамени за пообемна коса благодарение на нашата хидратантна формула за нега на сува коса оштетена. Јавор Холистика Квалитет-Изберете одговорно со нашите јамајка црна рицинусово масло шампон и регенератор за оштетена коса формулирани без сулфати парабени или силикони затоа што го заслужувате најдоброто.

Кон својствата

Производи во категоријата