Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шарена торба за испорака на храна за свињи, изолирана торба за намирници | Двоен патент

Шарена торба за испорака на храна за свињи, изолирана торба за намирници | Двоен патент

DEN 367.84
 

Производот е достапен
Достапност

Уникатен дизајн : Персонализиран дизајн ви дава стереоскопско 3 D визуелно искуство.3x6in; тежи 0,3 фунти. Може да ја користите и како пикник торба, торба за ручек, торба за носење храна, термичка торба за носач на намирници , Организатор на трупот, торба за ладење храна, торба за намирници за еднократна употреба, шопинг, шопинг Тота, торба за автомобили/коли, торба за складирање, рециклирана торба за материјал , носач на храна , угостителска торба . Материјал : Изолирана торба за ручек е изработена од 300 D Оксфордска ткаенина, бисер памук, алуминиумска фолија за заштита на животната средина, здрав патент.

Кон својствата

Производи во категоријата