Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шарено шише со топла вода печатено цвеќе со мека кадифонска обвивка од гума вода за вбризгување 1000 мл

Шарено шише со топла вода печатено цвеќе со мека кадифонска обвивка од гума вода за вбризгување 1000 мл

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Кратка кадифна+гума. Добра заштита : Торбата со топла вода е опремена со заштитен ракав, кој е изработен од краток кадифен материјал, има добра заштита, а телото нема да биде намалена затоа што торбата за вбризгување вода е премногу топла, заштитувајте ги рацете од оштетувањето на топла површина . Добра заштита : Торбата со топла вода е опремена со заштитен ракав, кој е изработен од краток кадифен материјал, има добра заштита, а телото нема да биде намалена затоа што торбата за вбризгување вода е премногу топла, заштитувајте ги рацете од оштетувањето на топла површина . Мулти функционална : Оваа модна печатена торба за вбризгување вода може да се користи како топла или ладна компресија за олеснување на болките во мускулите и болките, спортските повреди, стресот или грчевите, артритис, болки и болки, тврди вратови, болка во долниот дел на грбот. Одличен подарок : Оваа торба со топла вода може да се користи како подарок за деца и пријатели на роденден, Нова Година, Божиќ и Денот на вineубените, што ќе помогне да се создаде удобна и топла атмосфера за вас, а не од празник. Направени во САД или увезени. Одличен подарок : Оваа торба со топла вода може да се користи како подарок за деца и пријатели на роденден, Нова Година, Божиќ и Денот на вineубените, што ќе помогне да се создаде удобна и топла атмосфера за вас, а не од празник.

Кон својствата

Производи во категоријата