Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шик Плус Сечила За Инјектори-7 кт

Шик Плус Сечила За Инјектори-7 кт

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Случај на четири кутии, секоја содржи седум жилети (вкупно 28 сечила). Секој нож од нерѓосувачки челик е електронски метализиран со издржлив хром и полимер обложен. Обезбедува чисто, удобно бричење. Лесен за употреба. Шик Плус Инјектор Ножеви 7 кт.Шик Инјекторските Сечила плус хром обезбедуваат чисти, удобни бричења. Секое сечило од нерѓосувачки челик е електронски метализирано со издржлив хром и полимер обложен за да се обезбеди блискост и удобност.

Кон својствата

Производи во категоријата