Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ШИПТ Пан Мајфан Стоун Вок нелеплива Тава Индукциски Шпорет Без Чад Шпорет На Гас Промешајте-пржете Железо Тенџере За Готвење Тенџере Кујнски Садови

ШИПТ Пан Мајфан Стоун Вок нелеплива Тава Индукциски Шпорет Без Чад Шпорет На Гас Промешајте-пржете Железо Тенџере За Готвење

DEN 1187.20
 

Производот е достапен
Достапност

Одличен квалитет прецизно ковање : избрани висококвалитетни и висококвалитетни алуминиумски материјали, едноделно обликување, лесно и убаво, еднообразно греење, висока топлинска спроводливост, висока природна ефикасност за заштеда на енергија, природна заштеда на енергија и повеќе еколошки. Внатрешна облога за храна : висококвалитетна нелеплива обвивка, подобра нелеплива, подолга отпорност на абење. Композитно дно за собирање супер енергија : избрани висококвалитетни и висококвалитетни алуминиумски материјали, едноделно обликување, лесно и убаво, еднообразно греење, висока топлинска спроводливост, висока природна ефикасност за заштеда на енергија, природна заштеда на енергија и повеќе еколошки. Удобност против лизгање и против попарување : издлабени висечки дупки на крајот од рачката, погодни за закачување, заштеда на простор, рационализираната рачка од бакелит не само што има добар ефект против изгорување, туку и се чувствува исклучително удобно. Лесно за чистење : висококвалитетна алуминиумска подлога, мазна и удобна надворешна површина, лесна за чистење, решавање на проблемите со чистењето.

Кон својствата

Производи во категоријата