Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шише со спреј од Јунаи 6,8oz/200 мл, празно шише со континуирано магла, распрскувач на магла за фризури, градинарство, чистење и нега на кожата.

Шише со спреј од Јунаи 6,8oz/200 мл, празно шише со континуирано магла, распрскувач на магла за фризури, градинарство, чистење

DEN 254.40
 

Производот е достапен
Достапност

【Повеќенаменско празно шише со спреј】 : Ова континуирано шише со спреј може да испрска убава и континуирана магла од вода за разни употреби на домаќинства и убавина, вклучително и чистење, пеглање, фризер, градинарство, чешлање, прскање есенцијални масла и многу повеќе. Еколошки, без загадување и има долг рок на траење, шишето нема да има никаков мирис ако не се користи за неколку дена. Шишето со спреј може да користи 98% од течноста во шишето, така што можете да ја користите дури и последната капка без отпад. 【Конзистентен, па дури и спреј】 : Дизајниран со моќна технологија пред компресија, плукањето од 0,3 мм трае 3,5 секунди со фиксен излез од 1,0-1,2 мл течност, а дистрибуира доследно од првиот пад до последниот. 【Континуиран спреј за фино магла од 360 °】 : И исправена и превртена употреба даваат рамномерна дистрибуција на вода и создаваат континуирана магла која трае неколку секунди, дозволувајќи им на големите области да бидат покриени брзо и лесно. Еколошки, без загадување и има долг рок на траење, шишето нема да има никаков мирис ако не се користи за неколку дена. 【Конзистентен, па дури и спреј】 : Дизајниран со моќна технологија пред компресија, плукањето од 0,3 мм трае 3,5 секунди со фиксен излез од 1,0-1,2 мл течност, а дистрибуира доследно од првиот пад до последниот.

Кон својствата

Производи во категоријата