Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Школки За Нокти Накит Флеш Демонска Зеница Во Прав Шарени Додатоци За Нокти Во Прав Тампон За Нокти За Комплет За Натопи Во Прав

Школки За Нокти Накит Флеш Демонска Зеница Во Прав Шарени Додатоци За Нокти Во Прав Тампон За Нокти За Комплет За Натопи Во

DEN 1259.20
 

Производот е достапен
Достапност

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 21г големина на Пакетот : 10х10х7см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Совети : Ако сакате вашата позадина убава, можете да направите За Чекор 1 и Чекор 2. >Нанесете ГЕЛ ВО БОЈА.(Не Сушете целосно) >Користете пинцети за отстранување и залепување на ноктите во полусушна состојба >Нанесете слој сјајно масло на сјајот на ноктите за да го зајакнете, сјајот е посилен. >Излечи ја под /ЛЕД светилка.ДИЗАЈН-Забавна И Лесна Декорација на Ноктите која ќе Ви Даде Уникатен Изглед, А Тоа Ќе Ви Даде Резултати Без Трошок На Салон за Нокти. Како Да Се Користи? Како Да Го Користите Овој Сјаен Чекор : >Подгответе ги ноктите СО ОСНОВЕН СЛОЈ ,Насликајте ја омилената боја како боја на позадината, и тоа под /ЛЕД светилка. - Природната Состојка Ја Прави И, Погодна За Сите Возрасти Мода Мажи И Жени Комплет За Напојување Прашок за Нокти и Течен Комплет Со Мелница Цвеќиња За Сјај За Усни Додатоци За Технологија За Нокти За Дијаманти.

Кон својствата

Производи во категоријата