Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шмузи Бандана Ароматерапија Пет Јака, Црвена, Х-Мала

Шмузи Бандана Ароматерапија Пет Јака, Црвена, Х-Мала

DEN 416.00
 

Производот е достапен
Достапност

Долги од 9 до 10 инчи (прилагодливи) и широки од 9 инчи. За секој продаден шмузи, еден се донира на животно засолниште. Лесен, флексибилен и лесно означен со идентификација. Ароматерапијата се применува со вметнување на мала миризлива нафора во внатрешниот џеб. Мешавините за ароматерапија вклучуваат : алергија, варење/гадење, болви/крлежи, стрес/вознемиреност. Ставете малку гиди во чекорот на вашите миленици со оваа Домашна Црвена Бандана Шмузи, додатна со целосно природна тока од слајд од кокос. Изработена од 100% памук, оваа Шмузи може да се пере во машина на нежен циклус. Препорачуваме сушење на линијата, бидејќи тоа ќе помогне да се одржи интегритетот на производот со текот на времето. Секоја Шмузи доаѓа ароматерапија-подготвена со мал џеб во кој може да се вметне миризлива нафора. Производите за ароматерапија се продаваат одделно.

Кон својствата

Производи во категоријата