Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шпорет на електричен камин 3D, 750W/1500W електричен огниште со реален LED пламен и трупци, електричен камин со вдлабнатина и wallидови, за дневна соба во спалната соба

Шпорет на електричен камин 3D, 750W/1500W електричен огниште со реален LED пламен и трупци, електричен камин со вдлабнатина

DEN 13298.56
 

Производот е достапен
Достапност

Автоматски ќе ја отсече моќта. Претставува реален ефект на осветлување на 3Д, што обезбедува топла атмосфера во вашата соба за време на студената зима. Реален 3Д лажен пламен : Светлината на пламенот имитира трупци што гори, презентирајќи реален, тркалачки и пулсирачки ефект на пламен. Чиста енергија : Нашиот компактен електричен камин е буџетска и чиста енергија алтернатива на камини за одградување на дрва, обезбедувајќи ја топлината и визуелната амбиент на вистинскиот пламен, но без трошоците и чистењето. Преносни дневници за електрични камиони : Електричните трупци можат да бидат поставени каде и да сакате, може да се ослободи и вградената инсталација. Со поставките за далечински управувач и тајмер, можете лесно да ги прилагодите температурата, ефектот на пламенот и тајмерот за греење. Исто така, може да биде замена за традиционално камин. Ултра тиква операција : Вентилаторот е мал и опремен со моќен придушувач, ви носи апсолутно тивко уживање. Прилагодливи поставки за топлина : Овој електричен грејач на камин има 2 поставки за топлина (750 W/1500 W) со прилагодлив термостат за оптимална удобност што можете да ја контролирате.

Кон својствата

Производи во категоријата