Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шубијао Рокер Прекинувач Kcd4 20A / 125V 16A / 250V 4-пински DPST IP67 Запечатен Водоотпорен Прекинувач За Напојување Со LED 12V 220V 30x22

Шубијао Рокер Прекинувач Kcd4 20A / 125V 16A / 250V 4-пински DPST IP67 Запечатен Водоотпорен Прекинувач За Напојување Со LED

DEN 453.92
 

Производот е достапен
Достапност

Микро Прекинувачи. Едноставен вклучен рокерски прекинувач. Овој тип може да се користи за префрлување на напојувањето на коло. Може да се примени како прекинувачи за дополнителна електронска опрема внатре нема повеќе квадратни исечоци. антикорозивни, киселински, алкални И отпорни на топлина, Терминалите се сребрен месинг, сосема нов и долг животен век. Микро Прекинувачи Име На Производ : водоотпорен тип на брод прекинувачки напон : 250 големина на отворање : 22 * 30ммрирана струја : 16а 250В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; 20а 125в Акпроизводно пакување : 1 парчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата