Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Силиконски сапун мувла големо јагне 3D

Силиконски сапун мувла големо јагне 3D

DEN 327.84
 

Производот е достапен
Достапност

Производ : Сапунски калапи, занаетчиски калапи. Материјал : Флексибилен силикон. Силиконски сапунски калапи Боја : светло сина. Тежината и големината на готовиот сапун : тежина : тежина 110 g големина - 7,5х5,5х5,5 см. Времето на испорака може да биде до 60 дена !!! Имајте го ова на ум поставување нарачка! Плаќање на нарачки, се согласувате со овие Услови. Производ : Сапунски калапи, занаетчиски калапи. Материјал : Флексибилен силикон. Силиконски сапунски калапи Боја : светло сина. Тежината и големината на готовиот сапун : тежина : тежина 110 g големина - 7,5х5,5х5,5 см. Времето на испорака може да биде до 60 дена !!! Имајте го ова на ум поставување нарачка! Плаќање на нарачки, се согласувате со овие Услови. Кога ќе купите 10 или повеќе од какви било калапи, ќе организираме бесплатна експресна испорака ЕМС !!! (Време на испорака - 15-20 дена) Време на испорака на вообичаен начин, може да биде до 60 дена !!! Ова одложување е можно за време на празниците. Нормално време на испорака на вообичаен начин - 25-30 дена.

Кон својствата

Производи во категоријата