Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сименс - US2-30mm Incandescent 1NO/1NC осветлено копче за притискање со одржувано/моментално дејство, зелено

Сименс - US2-30mm Incandescent 1NO/1NC осветлено копче за притискање со одржувано/моментално дејство, зелено

DEN 1492.80
 

Производот е достапен
Достапност

Осветлено копче за притискање, 30 мм, одржувано / моментално, тркалезно копче, епоксид Оваа листа е FO. Осветлено копче за притискање, 30 мм, одржувано / моментално, тркалезно копче, епоксид Оваа листа е FO. Осветлено копче за притискање, 30 мм, одржувано / моментално, тркалезно копче, епоксид Оваа листа е за секоја.

Кон својствата

Производи во категоријата