Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Симпатична Божиќна маска за спиење мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени

Симпатична Божиќна маска за спиење мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Направени во САД или увезени.Полиестер. Совршен подарок : Персонализираната маска за очи е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Удобно : Мекиот материјал носи нови промени во вашиот живот, лесен за чистење и може да се врати во неговата оригинална форма по многу миења, совршени додатоци за патувања. Удобно : Мекиот материјал носи нови промени во вашиот живот, лесен за чистење и може да се врати во неговата оригинална форма по многу миења, совршени додатоци за патувања. Совршен подарок : Персонализираната маска за очи е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време. Маските за очи носат нови промени во вашиот живот. Дизајн : Дизајнот за прилагодлива лента им овозможува на маската за очи совршено да ги вклопи очите, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време.

Кон својствата

Производи во категоријата