Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Simplee кујна пластични лебдечки полици туш квадратни кади организатор држач за држач со чаши за вшмукување, полици за wallидови за бања, лавици за складирање

Simplee кујна пластични лебдечки полици туш квадратни кади организатор држач за држач со чаши за вшмукување, полици за wallидови

DEN 624.00
 

Производот е достапен
Достапност

Ново дизајнирано со две чаши за вшмукување, залепете цврсто и силно. Порозно тело дозволува водата да се исцеди. Совршен за козметика, производи за бања, шишиња сос од кујнски сос и други мали предмети за домаќинството. Совршен раствор за вшмукување чаша за видови на мазен и не-мазен wallид, како што се Гриот, не'рѓосувачки челик, плочка, мазно стакло, бојата дрво, емулзија лак, архаизирана тула, мелено стакло итн. Големина : 10.23inch x 4,72inch x 2,75inch. Големина : 10.23inch x 4.72inch x 2,75inch Reansons за препораки : * материјал со висок квалитет * Силен вшмукување чаши * тешка должност? * Лесно одводнување?.

Кон својствата

Производи во категоријата