Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Симрад ГО9 Чартплотер Сунцовер

Симрад ГО9 Чартплотер Сунцовер

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Заштитете го екранот од оштетување од сонце со отстранлив капак за сонце. Одговара Симрад GO9 Дисплеи. Димензија на пакетот : 1,4 см х 20,0 см х 32,0 см. Тежина на пакетот : 0,125 кг. Заштитете го екранот од оштетување од сонце со отстранлив капак за сонце. Одговара Симрад GO9 Дисплеи. Димензија на пакетот : 1,4 см х 20,0 см х 32,0 см. Тежина на пакетот : 0,125 кг. Сонцето покритие За Simrad GO9 XSE.

Кон својствата

Производи во категоријата