Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сина лисица класична вибракс 02 позлатена 3/16

Сина лисица класична вибракс 02 позлатена 3/16

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Блецот и дејството на овие мами е навистина легендарно. Сечилото за слободно висини додава треперење потребно за привлекување на окото на вашата риба. Месинг со печат на месинг се сребрени позлатени или бакарни позлатени и насликани. Манизирано месинг главно тело. Месинг-месинг-месинг опрема сместена во мами го намалува пресвртот и додава вибрации бидејќи се искачува на надворешното тело. Месинг со печат на месинг се сребрени позлатени или бакарни позлатени и насликани.

Кон својствата

Производи во категоријата