Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сино и златно платно Апстрактна wallидна уметност, декор на сина и златна wallид, сино апстрактно уметничко платно, сина апстрактна wallидна уметност, сина платно wallидна

Сино и златно платно Апстрактна wallидна уметност, декор на сина и златна wallид, сино апстрактно уметничко платно, сина апстрактна

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Секој панел е широк 20 инчи со висок 30 инчи за вкупно 3 панел уметничко парче = 60 "широк x 30" висок. Тоа ви овозможува без напор да ја прикажувате вашата wallидна уметност на платно без проблеми со ноктите, приклучоците или алатките. Нашиот лесен дизајн го олеснува обесеноста. Совршено решение за изнајмување. Донесете пука на боја и убавина со нашата 60 x 30 три панел wallидна уметност апстрактна сина и златна wallидна уметност! Оваа висококвалитетна сина и златна уметност има мермерна апстрактна позадина, со вени од камена текстура и златен сјај. Нема потреба од алатки - само закачете ја wallидната уметност на платно со вклучени претходно инсталирани ленти за монтирање што го прави без напор за секој да инсталира во секунди. Идеално е за дневната соба, семејната соба, спалната соба, бањата, канцеларијата, кујната, просторијата за игри, ходникот и трпезаријата или да ги додадете во wallидот на галеријата на кој работите. Оваа wallидна уметност на платно ќе додаде совршен допир на кој било простор.Оваа апстрактна wallидна уметност со сино и злато платно - 3 панел wallидна уметност е елегантно парче за секој дом или канцеларија. Веднаш трансформирајте го вашиот wallиден декор со нашето оштетување бесплатно украсување.

Кон својствата

Производи во категоријата