Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Siskiyou Спортски унисекс Возрасни Висат спортски навивачи обетки, Тимска Боја, ЕДНА Големина НАС

Siskiyou Спортски унисекс Возрасни Висат спортски навивачи обетки, Тимска Боја, ЕДНА Големина НАС

DEN 162.40
 

Производот е достапен
Достапност

Официјално лиценциран производ лиценца : Siskiyou тока. Висат обетки со атлетски пресврт. Овие класични обетки доаѓаат на хипоалергични столпчиња за риби. Впечатливиот тимски шарм стручно ги емајлираше тимските бои и врежаните детали. Задолжителен додаток за вентилатори за секој дрзок женски обожавател; задоволството е загарантирано. Овие на класичните Н. Каролина Катран Потпетици Висат обетки се лесни и обични модни обетки со впечатлив тимски шарм. Овие трендовски недооценени обетки имаат врежан и детален емајлиран шарм. Спортски ги исполнува модата-напред со овие дух обетки кои ќе го направат совршен подарок за секоја жена обожавател. Овие трендовски обетки се совршени за секој ден, но особено забавни за гламирање на денот на играта.

Кон својствата

Производи во категоријата