Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SJYDQ Control Smart Light Control 10 LED отворено соларно светло градинарска ламба за декорација на водоотпорна соларна моќност улична ламба wallидни светла

SJYDQ Control Smart Light Control 10 LED отворено соларно светло градинарска ламба за декорација на водоотпорна соларна моќност

DEN 592.00
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Светло за декорација на соларна градина. Материјал : ABS+PC. Капацитет на батеријата : 1200m Ah. Лесна боја : Топло бело. Работен режим : Интелигентна контрола на светлината. Име на производот : Светло за декорација на соларна градина. Материјал : ABS+PC. Капацитет на батеријата : 1200m Ah. Лесна боја : Топло бело. Работен режим : Интелигентна контрола на светлината. Име на производот : Сончева градинарска декорација Светлина.Материјал : ABS+PC.Battery Capital : 1200mah.Light Color : Топло бело. Разликата во осветлувањето и компјутерските монитори, не можеме да гарантираме дека вистинската боја е иста како и сликата. Да се ​​биде на различни методи за мерење, може да има грешка од 1-2 см.

Кон својствата

Производи во категоријата