Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
скинхемичари Серум За Лице Со Ладен Токс и Пркосат На Возраста На Дд Лесен Крем со ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30, 40 Грама

скинхемичари Серум За Лице Со Ладен Токс и Пркосат На Возраста На Дд Лесен Крем со ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30, 40 Грама

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Во комбинација со корум 9230, за моментален смирувачки, ладен ефект при апликација и тегокосмо ц100, природен дериват на аминокиселини, кој помага да се ревитализира клеточниот метаболизам, ја поддржува заштитата на кожата и за дополнителна навлажнување. ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 за заштита од штетни u и увб зраци. Дневниот одбранбен крем обезбедува лесна покриеност. Грансил еп-9 остава мек фокус ефект, за замаглување на фините линии и брчки, оставајќи мазна, матирана завршница.Активната состојка Coldtox комбинира снежна алажа, глечерска вода и морски колаген. Ланацитин пф е комбинација од морски егзополисахариди и африкански растителен екстракт, богат со флавоноиди, за заштита од активност на слободните радикали и зајакнување на отпорноста на кожата кон надворешни фактори на животната средина. Дд крем за лесни тонови на кожата. Обезбедува лесна покриеност и го изедначува тонот на кожата, истовремено обезбедувајќи и на кожата секојдневна одбрана. Серумот за лице обезбедува храна и влага за кожата.

Кон својствата

Производи во категоријата