Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Склоп и кактус печатено шише со топла вода со мека кадифен покривка од гумена торба за вбризгување на вода 1000 мл

Склоп и кактус печатено шише со топла вода со мека кадифен покривка од гумена торба за вбризгување на вода 1000 мл

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Гума шише со топла вода со капакот печатена торба за вбризгување на вода за полнење на болка за да се олеснат болки, грчеви на вратот на вратот, менструално смешно.Кратка кадифна+гума. Одличен подарок : Оваа торба со топла вода може да се користи како подарок за деца и пријатели на роденден, Нова Година, Божиќ и Денот на вineубените, што ќе помогне да се создаде удобна и топла атмосфера за вас, а не од празник. Направени во САД или увезени. Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е изработено од кратка кадифен+гума, мека и удобна, долго време за да се задржи топло, еднократно, да ви донесе убаво со употреба на искуство. Добра заштита : Торбата со топла вода е опремена со заштитен ракав, кој е изработен од краток кадифен материјал, има добра заштита, а телото нема да биде намалена затоа што торбата за вбризгување вода е премногу топла, заштитувајте ги рацете од оштетувањето на топла површина . Дизајн : Топлото и ладното шише со топла вода со широка уста е лесно да се пополни и користите, меките капаци ја дистрибуираат топлината рамномерно и ве штитат од прекумерно греење, ви овозможуваат да се чувствувате пријатно и топло.

Кон својствата

Производи во категоријата